Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Biz Kimiz

1988 Yılında aile büyüğümüz Zeynel KALYONCU’nun girişimleri ile şahıs firması olarak inşaat ve kereste alanlarında  bu iki sektörde faaliyet göstermiştir. 1997 yılında ise kurumsal yapısı oluşan firmamız bir aile  LİMİTED ŞİRKETİ olarak tescillenmiş ve  inşaat sektöründe yakın bölgesinde konut üretimi ile yaklaşık 120 kişiyi ev sahibi yapmıştır. 1999 yılında PVC pencere ve Çelik kapı üretimi ve satışına başlamış

KALYONCULAR YAPI Markasi ile halen EGEPEN üretici bayii ve HASKA çelikkapı Bayiliği ADOKAPI iç oda kapısı bayiliği VARİO laminat parke ve  VARİO iç oda kapısı gibi alanlarda faaliyet gösterip bu dallarda uzmanlaşmıştır.  Ardından 2006 yılında KALYONCULAR KEPENK Markası ile  Otomatik kepenk, otomatik bahçe kapısı,otomatik  panjur, Alman ve İtalyan bir sistem olan FAAC marka fotoselli kapı bayiliği, ithal kaliteli panellerden imal ettiğimiz seksiyonel ve endistüriyel kapı, Otomatik kollu bariyer , hidrolik bariyer ve geçiş sistemleri konusunda bir atılım göstererek sektörde yer edinmiş ve halen faailyetini hızla sürdürmektedir. Aile büyümüzün her bir müşterimizi memnuniyeti açısından en az on müşteriye dönüştürmedinizse o ticaret eksik olmuştur mantığıyla büyüyen Türkiye’nin samimi ve kendinden emin adımlarla büyüyen bir firması olarak gönüllerinizdeki yere talibiz.   Çünkü önceliğimiz insandır!       

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu.

Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. KALYONCULAR  ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 
Belki EGEPEN, OTOMATİK KEPENK VE FOTOSELLİ KAPI, ÇELİKKAPI gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bir malzemeyi elimize aldığımızda bunu ne kadar daha inceltiriz veya neler aşırabiliriz diye değilde neler katabiliriz nasıl daha kullanışlı hale getirebliriz diye kafa yoruyoruz.   Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Mal değil hizmet satıyoruz, onun için çabalıyoruz”

Herkes bir malı bir şeklide daha ucuza mal edebilir, ve pektabiki piyasaya sunabilir. Önemli olan bunu yaparken firma nelerden feragat ediyor ona bakmalıdır. Doğru ürün doğru alıcı doğru firma ve yükleniciler! Bu üçlü bir araya geldiğinde her zaman memnunuyet,doğmuştur.  

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Müşteriyi her durumda fakatsız , amasız   memnun etmenin  tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Ancak biz müşterimize bir rızk elçisi olarak bakıtıkça bizde müşteri her zaman haklı olacaktır! Her işte sorunlar çıkabilir  sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu işimizi yaparken , yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her iş için iş akışını düzenliyor ve verdiğimiz teslim tarihlerine, sözlerimize tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına’’özen’’gösteriyoruz.

  

Elbette KALYONCULAR YAPI’ yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

İşlerimiz

Cam Oda, Cam Balkon, Lamine Cam, Kış Bahçesi, Hareketli Cam, Katlanır Cam Balkon, Sürme Cam Balkon, Çelik Kapı, Oda Kapısı, Tente & Pergola, Mutfak & Banyo, Otomatik Kepenk, Alüminyum Doğrama, Küpeşte & Korkuluk, İnce Tamamlama ve birçok diğer işlerinizde hizmetinizdeyiz

Çelik Kapı
75%
Cam Balkon
81%
Alimünyum Doğrama
67%
Oda Kapısı
89%
Çelik Kapı
95%

Sorry, nothing found.

KALİTELİ YAPI FİRMASI Mİ ARIYORSUNUZ?

Profesyonel ve Uzman Ekibimizle Zamanında Teslimat İçin